REFORMER PİLATES

BİREBİR PİLATES

Reformer, tüm pilates ekipmanları arasında en çok kullanılanı olup, yaratıcısı Joseph Pilates'ten günümüze modifiye ve modernize edilmiştir. 500 den fazla hareketin uygulanabileceği reformer, farklı kas gruplarının en verimli ve güvenli şekilde çalıştırabilme olanağı sağlar. Çıkış noktası fizik tedavi olmasına karşın, günümüzde teknoloji çağının getirdiği çeşitli kassal ve iskelet sistemlerindeki problemlerin de çözümünde etkin bir rol oynar. Nefes ile zihin ve beden bütünlüğünü sağlarken, esnek ve kuvvetli kaslara sahip olursunuz.


DÜET/TRIO

İki ve üç kişilik aletli pilates dersidir. Düet ve trio dersler, genellikle partnerle spor yapmayı tercih eden bireyler için uygundur. Fiziksel özellikler açısından uyum sağlayacak öğrencilerin derslerin işleyişi açısından uyumlu olması idealdir. *Spesifik fiziksel problemleri olan kişiler için birebir dersler tavsiye edilmektedir.

arkadaşını getir

ARKADAŞINI GETİR, ÜCRETSİZ DERS KAZAN!

Arkadaşın ders paketi alsın, sana ücretsiz bir dersi hediye edelim.
İletişime Geçin!
tanışma dersi

ÜCRETSİZ TANIŞMA DERSİ

Stüdyomuza ilk defa gelen misafirlerimiz, istedikleri demo dersi alabiliyorlar. Bu sayede stüdyomuzla ve eğitmenlerimizle tanışma imkanı yakalıyorlar.
İletişime Geçin!